KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9502078
nr 950 2078
Etsning
signerad Schmitterlöv, 1945, 51/200, Stockholmsmotiv, motivet: 23x33 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 mars 2015
kl 18:46:42
23/3 16:33:43
Etsning
nr 950 2078
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 23 mars 2015 |
| 23/3 16:33:43 | 1 | Vinnande bud |